Kreativita

Kreatívne hračky sú fantastickým prostriedkom na rozvoj tvorivosti a fantázie u detí všetkých vekových kategórií. Naše hračky spoľahlivo zabavia nielen deti, ale aj celú rodinu a nenáročnou formou rozvíjajú detskú myseľ, kreativitu a ich predstavivosť. Navyše stimulujú rozvoj detských schopností a všestranných zručností.  

 

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

 • BOMBIČKY DO KÚPEĽA šumivé divadlo plné zábavy Doprava zadarmo Kód: 75
  BOMBIČKY DO KÚPEĽA šumivé divadlo plné zábavy
  Skladom

  Veda vie byť niekedy plná zábavy a bombičky do kúpeľa sú presne ten prípad! Zmiešaj kyselinu citrónovú, jedlú sódu, soľ do kúpeľa a kukuričný škrob, pridaj trošku jazmínovej esencie a rastlinného oleja, premiešaj, natlač do formičiek a nechaj odležať. Výsledkom sú bombičky, ktoré fungujú na podobnom princípe ako rozpustné vitamínové tablety. Hoď ich do vody a sleduj, ako búrlivo za pár sekúnd vyšumia. Všetky ingrediencie sú 100% bezpečné a bežne sa v domácnosti používajú. Žiadne škody nenapáchajú, ale zábava je zaručená.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • BOTANICKÁ SADA na pestovanie vlastných rastliniek Doprava zadarmo Kód: 72
  BOTANICKÁ SADA na pestovanie vlastných rastliniek
  Skladom

  Páčia sa ti rastlinky? Chceš sledovať ich vývin od zasadenia semienka po vytvorenie stoniek a listov? Máme dokonalú botanickú sadu pre malých pestovateľov. Pozoruj nádherné prírodné divadlo, keď v priebehu pár týždňov takmer z ničoho vyrastie životaschopná rastlinka. V súprave nájdeš misky na vytvorenie klíčkov, skúmavky, kde sa tvorí koreňový systém nádobky na priesady, lupu na pozorovanie a veľa iných užitočných pomôcok. Založ si vlastnú botanickú kolekciu, svedomito sa o ňu staraj a sleduj, ako krásne rastie.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €22,80
  Ušetríte: €5,30 (–23 %)

  €17,50
 • BUBBLE MAKING SHOW Doprava zadarmo Kód: 63
  Bublinová šou od malých až po obrovské
  Skladom

  Miluješ ich, ale klasický bublifuk je nuda? S našou sadou vytvoríš bubliny rôznych veľkostí, tvarov a dokonca aj farieb. Hranaté? Žiadny problém! Obrovské, do ktorých by sa v pohode zmestila aj tvoja školská taška? Nech sa páči! Súprava obsahuje nástroje, s ktorými vyčaruješ bubliny ako zo skutočnej zábavnej šou. Pripravíš si vlastnú bublinkovú vodu a z nej vyfúkneš napríklad nerozbitnú bublinu alebo draka. Pomocou bublín môžeš aj maľovať úžasné abstraktné akvarely ako ozajstný umelec.

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • FAREBNÝ SVET KRYŠTÁLOV vyrastú ti rovno pred očami Doprava zadarmo Kód: 51
  FAREBNÝ SVET KRYŠTÁLOV vyrastú ti rovno pred očami
  Skladom

  Chceš vedieť, ako vznikajú kryštály, minerály a drahé kamene? Pozorovanie tohto javu v prírododných podmienkach by trvalo mnoho tisíc rokov, ale s našou vedeckou sadou to potrvá len pár dní. Zmiešaj špeciálne zložky a sleduj, ako tvoj kryštál postupne rastie. Uži si tento jedinečný experiment! Odmenou ti bude nielen rozvoj predstavivosti, trpezlivosti či praktických zručností pri zmysluplnej vzdelávacej aktivite, ale aj sedem rôznych kryštálov. Jeden krajší ako druhý! Dokonalá ozdoba tvojej izby.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • 81JLE2O0weL. AC SL1500 Doprava zadarmo Kód: 66
  KOZMICKÁ RAKETA s doletom až 15 výškových metrov
  Skladom

  Ako nadšenca vesmíru ťa určite poteší, že na rozdiel od skutočnej rakety, táto je schopná opakovaných letov. Dobrodružstvo teda môžeš kedykoľvek zopakovať. Stačí je zložiť, naplniť palivom, osadiť do odpaľovacieho stojanu a pripraviť na štart. Raketový pohon nájdeš aj v kuchyni. Chemická reakcia jedlej sódy a kyseliny citrónovej, ktorú môžeš nahradiť bežným octom, zabezpečí vystrelenie až do výšky 15 metrov. Pri veľkosti približne 40 cm je úctyhodný výkon! Po rýchlom doplnení paliva je okamžite pripravená na ďalšie dobývanie vesmíru.

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €21,50
  Ušetríte: €5 (–23 %)

  €16,50
 • LABORATÓRIUM SVETELNÝCH EFEKTOV hravé svetielka pre malých objaviteľov Doprava zadarmo Kód: 57
  LABORATÓRIUM SVETELNÝCH EFEKTOV hravé svetielka pre malých objaviteľov
  Skladom

  Si vedátorský typ a baví ťa fyzika či chémia, aj keď sa ich v škole možno ešte neučíte? Chceš experimentovať, ale rodičia ti to zatiaľ nechcú doma dovoliť? Pre tvoju vedeckú činnosť a ich kľud je sada na pozorovanie až piatich rôznych svetelných javov ako stvorená! Užiješ si zábavu a niečo zaujímavé sa pri tom naučíš, zdokonalíš svoje pozorovacie schopnosti, koncentráciu aj motorické zručnosti. Každý vedec potrebuje asistenta, tak popros niekoho dospelého, aby na tvoje pokusy dohliadol. Svet vedy čaká!

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €22,80
  Ušetríte: €5,30 (–23 %)

  €17,50
 • nemo+žralok Doprava zadarmo Kód: 87/ZRA
  LIETAJÚCE RYBY Nemo alebo žralok na diaľkové ovládanie
  Skladom

  Nemá to vôbec žiadnej chyby, keď mi v izbe lietajú ryby - spievalo sa kedysi v jednej pesničke. A presne to isté si môžeš zaspievať aj ty, keď ti doma budú vzduchom neuveriteľne hladko a elegantne plávať roztomilý Nemo alebo rešpekt vzbudzujúci žralok. O plynulý pohyb sa postará hélium, ktorým sú tieto lietajúce ryby naplnené. Ich smer môžeš meniť diaľkovým ovládačom s dosahom až 12 metrov. Obidve dosahujú dĺžku takmer 1,5 m a tvoj domov premenia na obrovské akvárium. Užiješ si s nimi kopec zábavy a veľa príjemných chvíľ.

  labels

  Pôvodne: €34,90
  Ušetríte: €8 (–22 %)

  €26,90
 • Vzdelávacia súprava Magnetická veda3 Doprava zadarmo Kód: 99
  MAGNETICKÁ SADA s neobyčajnou vedeckou príťažlivosťou
  Skladom

  Čo sa stane, keď sa stretnú dva rovnako nabité magnetické póly? A čo, keď má jeden z nich nagatívny náboj a druhý je pozitívny? Táto magnetizujúca magnetická sada ti umožní spraviť až dvanásť vedeckých experimentov. Hravou formou ti objasní, ako sa správajú magnetické polia a vysvetlí, kde a akou formou je možné využívať energiu z magnetov. Či budeš pracovať v inžinierstve, technologickom priemysle alebo v zdravotníctve, určite sa s nimi stretneš. Nie sú len čierne kolieska. Táto vedecká sada ťa o magnetoch naučí oveľa viac.

  labels

  Pôvodne: €14
  Ušetríte: €3,10 (–22 %)

  €10,90
 • SKÁKAJÚCE LOPTIČKY vyrob si jedinečnú vlastnú kolekciu Doprava zadarmo Kód: 69
  SKÁKAJÚCE LOPTIČKY vyrob si jedinečnú vlastnú kolekciu
  Skladom

  Skákajúce loptičky sú skvelý pomocník na trénovanie postrehu a je s nimi zábava. Ale vyrobiť si vlastné, s jedinečným farebným dizajnom, to je iná liga! V magickej súprave nájdeš materiál a formy na odlievanie loptičiek a šesť farebných pigmentov na ich dekorovanie. Vyrobiť si môžeš nielen klasické guľaté, ale aj skákalky zložitejších tvarov. Ich odraz je nepredvítaľný a ťažšie je ich chytiť, no práve to prináša do hry viac zábavy. Navyše, loptičky v tme svetielkujú, lebo prášok na ich zafarbenie obsahuje fluorescenčnú látku.

  Vek:  8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • TOVÁREŇ NA MYDIELKA voňavé a svieže ako morský vánok Doprava zadarmo Kód: 54
  TOVÁREŇ NA MYDIELKA voňavé a svieže ako morský vánok
  Skladom

  Umyť si ruky, keď prídeš domov, je samozrejmosť. Ale umyť sa vlastnoručne vyrobeným mydlo, to je vec! S našou sadou sa naučíš zaujímavosti o tavení, tvarovaní, pridávaní aromatických esencií alebo dekoračných zložiek, farbení a odlievaní mydielok. Všetko je pripravené, tak môžeš začať. Výroba jedného mydla ti zaberie asi 30 minút a v súprave nájdeš materiál na približne 16 kusov. Zvládneš to bez problémov, ale pomoc dospelého je vždy vítaná. Výsledok tohto voňavého experimentu si môžeš vyskúšať na vlastnej koži. Doslova!

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • SCIENCE IN THE KITCHEN Doprava zadarmo Kód: 60
  VEDA KUCHYNI zahryzni sa do zábavných pokusov
  Skladom

  Kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Nájdeš tam rôzne veci, potraviny alebo pomôcky. Nemusia slúžiť len na zahnanie hladu, s niektorými zaženieš napríklad... Mimozemšťana? Fantázii sa medze nekladú. Ak chceš byť ako MacGyver, s touto sadou môžeš robiť rôzne zaujímavé i bláznivé pokusy. Napríklad zostrojiť malú raketu a vystreliť ju do vzduchu, vytvoriť podvodnú sopku, farebnú rastlinku alebo kryštál cukru, či použiť paradajky na výrobu batérie. Vedecký neporiadok v kuchyni nevadí, hlavne, že je zábava!

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • ruksaky 2674 Doprava zadarmo Kód: 90/ZEL
  VESELÝ RUKSAK s pohybovými a zvukovými efektmi
  Skladom

  Dosť bolo nudných školských tašiek! Aj cestou do školy, počas prestávok alebo po vyučovaní môže byť zábava. Najmä keď tvoj ruksak začne gúľať očami, vyplazovať jazyk či dokonca spievať. Je vyrobený z ľahkých materiálov a vďaka veselému pestrofarebnému dizajnu a celkovej hravosti si ho určite zamiluješ. Buď hviezdou triedy, krúžku alebo tréningového družstva a rozveseľ svojich spolužiakov a kamarátov, keď nečakane zapneš niektorú z funkcií. Všetkým tvoja taška vyčarí úsmev na tvári a privodí dobrú náladu.
  labels

  Pôvodne: €22,80
  Ušetríte: €5,30 (–23 %)

  €17,50
 • Kresliaci robot Quincy1 Doprava zadarmo Kód: 105
  VZDELÁVACÍ ROBOT QUINCY všestranný učiteľ aj nadaný umelec
  Skladom

  Quincy je zosobnením hesla, že najlepším učením je hra. Ak ťa baví kreslenie, jednoduché počty, chceš sa naučiť abecedu, základy pravopisu, alebo cudzí jazyk, tak tento robot je pre teba priam stvorený. V balení nájdeš bohaté príslušenstvo ako knihy na kreslenie a s matematickými úlohami, karty s písmenkami, číslami a fotografiami alebo fixky. Qiuncy svojim veľkým okom naskenuje QR kód na kartičkách a zábava môže začať. Zakaždým je veľmi trpezlivý a bude ti nielen skvelým učiteľom, ale aj dobrým kamarátom.

  Vek: 4-8

  labels

  Pôvodne: €122,80
  Ušetríte: €27,30 (–22 %)

  €95,50

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom