Vzdelávanie

Vzdelávacie hračky sú ideálne na rozvoj všestranných schopností a logického myslenia u detí. Hračky jednoducho spájajú detskú hru s učením, a ďalej stimulujú detskú predstavivosť. Hravou formou pomáhajú rozvíjať detské schopnosti a zručnosti. Mnohé vzdelávacie hračky tiež prispievajú na rozvoj jemnej motoriky a intelektu vášho dieťaťa.

 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

 • BOTANICKÁ SADA na pestovanie vlastných rastliniek Doprava zadarmo Kód: 72
  BOTANICKÁ SADA na pestovanie vlastných rastliniek
  Skladom

  Páčia sa ti rastlinky? Chceš sledovať ich vývin od zasadenia semienka po vytvorenie stoniek a listov? Máme dokonalú botanickú sadu pre malých pestovateľov. Pozoruj nádherné prírodné divadlo, keď v priebehu pár týždňov takmer z ničoho vyrastie životaschopná rastlinka. V súprave nájdeš misky na vytvorenie klíčkov, skúmavky, kde sa tvorí koreňový systém nádobky na priesady, lupu na pozorovanie a veľa iných užitočných pomôcok. Založ si vlastnú botanickú kolekciu, svedomito sa o ňu staraj a sleduj, ako krásne rastie.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €22,80
  Ušetríte: €5,30 (–23 %)

  €17,50
 • FAREBNÝ SVET KRYŠTÁLOV vyrastú ti rovno pred očami Doprava zadarmo Kód: 51
  FAREBNÝ SVET KRYŠTÁLOV vyrastú ti rovno pred očami
  Skladom

  Chceš vedieť, ako vznikajú kryštály, minerály a drahé kamene? Pozorovanie tohto javu v prírododných podmienkach by trvalo mnoho tisíc rokov, ale s našou vedeckou sadou to potrvá len pár dní. Zmiešaj špeciálne zložky a sleduj, ako tvoj kryštál postupne rastie. Uži si tento jedinečný experiment! Odmenou ti bude nielen rozvoj predstavivosti, trpezlivosti či praktických zručností pri zmysluplnej vzdelávacej aktivite, ale aj sedem rôznych kryštálov. Jeden krajší ako druhý! Dokonalá ozdoba tvojej izby.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • 81JLE2O0weL. AC SL1500 Doprava zadarmo Kód: 66
  KOZMICKÁ RAKETA s doletom až 15 výškových metrov
  Skladom

  Ako nadšenca vesmíru ťa určite poteší, že na rozdiel od skutočnej rakety, táto je schopná opakovaných letov. Dobrodružstvo teda môžeš kedykoľvek zopakovať. Stačí je zložiť, naplniť palivom, osadiť do odpaľovacieho stojanu a pripraviť na štart. Raketový pohon nájdeš aj v kuchyni. Chemická reakcia jedlej sódy a kyseliny citrónovej, ktorú môžeš nahradiť bežným octom, zabezpečí vystrelenie až do výšky 15 metrov. Pri veľkosti približne 40 cm je úctyhodný výkon! Po rýchlom doplnení paliva je okamžite pripravená na ďalšie dobývanie vesmíru.

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €21,50
  Ušetríte: €5 (–23 %)

  €16,50
 • LABORATÓRIUM SVETELNÝCH EFEKTOV hravé svetielka pre malých objaviteľov Doprava zadarmo Kód: 57
  LABORATÓRIUM SVETELNÝCH EFEKTOV hravé svetielka pre malých objaviteľov
  Skladom

  Si vedátorský typ a baví ťa fyzika či chémia, aj keď sa ich v škole možno ešte neučíte? Chceš experimentovať, ale rodičia ti to zatiaľ nechcú doma dovoliť? Pre tvoju vedeckú činnosť a ich kľud je sada na pozorovanie až piatich rôznych svetelných javov ako stvorená! Užiješ si zábavu a niečo zaujímavé sa pri tom naučíš, zdokonalíš svoje pozorovacie schopnosti, koncentráciu aj motorické zručnosti. Každý vedec potrebuje asistenta, tak popros niekoho dospelého, aby na tvoje pokusy dohliadol. Svet vedy čaká!

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €22,80
  Ušetríte: €5,30 (–23 %)

  €17,50
 • Vzdelávacia súprava Magnetická veda3 Doprava zadarmo Kód: 99
  MAGNETICKÁ SADA s neobyčajnou vedeckou príťažlivosťou
  Skladom

  Čo sa stane, keď sa stretnú dva rovnako nabité magnetické póly? A čo, keď má jeden z nich nagatívny náboj a druhý je pozitívny? Táto magnetizujúca magnetická sada ti umožní spraviť až dvanásť vedeckých experimentov. Hravou formou ti objasní, ako sa správajú magnetické polia a vysvetlí, kde a akou formou je možné využívať energiu z magnetov. Či budeš pracovať v inžinierstve, technologickom priemysle alebo v zdravotníctve, určite sa s nimi stretneš. Nie sú len čierne kolieska. Táto vedecká sada ťa o magnetoch naučí oveľa viac.

  labels

  Pôvodne: €14
  Ušetríte: €3,10 (–22 %)

  €10,90
 • DIY Solárny slimák6 Doprava zadarmo Kód: 48
  MECHANICKÝ SLIMÁK na solárny pohon
  Skladom

  Môže byť slimák domácim miláčikom? Samozrejme! Ale najprv si ho musíš vlastnoručne postaviť. Telo, domček, aj mechanické časti s ozubenými kolieskami. Aby potom ožil a samostatne sa pohyboval, potrebuje byť na slniečku. Keď nemá dostatok svetla, zastane a oddychuje. Pri skladaní potrénuješ svoje šikovné prsty, počas hry sa naučíš niečo o solárnej energii a jej využívaní. Tak zlož tohto pestrofarebného slimáka a sleduj, ako sa na svetle rozbehne. Prekvapí ťa, že dokáže byť naozaj rýchly.

  Vek: 4+

  labels

  Pôvodne: €14,20
  Ušetríte: €3,30 (–23 %)

  €10,90
 • Bojový tank s gravitačným senzorom1 Doprava zadarmo Kód: 111
  MULTIFUNKČNÉ BOJOVÉ VOZIDLO s kamerou a ovládaním cez mobilnú aplikáciu
  Skladom

  Zaži tú pravú taktickú bitku! Svoje bojové vozidlo ovládaš cez mobilnú appku, najnovšia vychytávka umožňuje meniť kurz jazdy kreslením na displej. Vozidlo má funkciu vysokorýchlostného otáčania, nočné osvetlenie, kameru na fotenie alebo natáčanie videí a super zvukové efekty pre lepší zážitok z hry. Strieľa zeleným laserovým lúčom a v špeciálnom režime môže proti sebe bojovať až päť hráčov. Tak ukáž, kto je najlepší veliteľ!

  Vek: 12 +
  labels

  Pôvodne: €114,30
  Ušetríte: €26,40 (–23 %)

  €87,90
 • images Doprava zadarmo Kód: 108
  Ožívajúce AR karty rozšírená realita rozširuje obzory
  Skladom

  Vieš, čo je rozšírená realita? Táto technologická vychytávka ti umožní vidieť napríklad dávno vyhynuté prehistorické tvory celkom živo, divé šelmy alebo plachý hmyz tak zblízka, že v skutočnosti by to nebolo možné. Do smart telefónu alebo tabletu si stiahneš špeciálnu appku a potom stačí namieriť kameru na kartičky s rozšírenou realitou. Zvieratá razom ožijú priamo v tvojom mobile. Preskúmaj dopodrobna vodné i suchozemské živočíchy, hmyz, vtáky alebo pravekých obrov, ktorí vyhynuli pred miliónmi rokov a rozšír svoje obzory.

  Vek: 3 +

  labels

  Pôvodne: €37,60
  Ušetríte: €8,70 (–23 %)

  €28,90
 • Inteligentný kvetináč1 Doprava zadarmo Kód: 96
  SMART KVETINÁČ s hudobným nadaním
  Skladom

  Aj rastlinka v kvetináči sa môže premeniť na hudobný nástroj. Nie vŕbový prút na píštaľku alebo bazové drevo na fujaru, ale obyčajná zelená rastlinka, ktorá dokáže znieť ako klavír. Neveríš? Áno, je to pravda, ale potrebuješ k tomu inteligentný kvetináč. Je multifunkčný. Poskytuje domov rastlinke, s ktorou tvorí hravé hudobné duo, ale slúži aj ako nabíjateľná stolná lampa s LED svetlom. Zasaď rastlinku do kvetináča a keď sa jemne dotkneš jej listov, prejaví svoj talent a izbou zaznejú nádherné tóny klavíra. Bravó!

  labels

  Pôvodne: €25,60
  Ušetríte: €5,90 (–23 %)

  €19,70
 • Inteligentný robot2 Doprava zadarmo Kód: 81
  SMART ROBOT s piatimi zábavnými funkciami
  Skladom

  Tento robot s rozkošným dizajnom pobaví teba i tvojich kamarátov. Môžeš mu zadávať hlasové povely, na základe ktorých vykoná desať rôznych akcií. Príkazy sa dajú aktivovať aj dotykom na tlačidlá na hornej a bočných stranách hlavy. Robot má aj režim, v ktorom dokáže opakovať všetko, čo vyslovíš, vie tiež uložiť a púšťať hlasové správy, ktoré nahráš po stlačení a podržaní dotykového bodu na hrudnej časti. Okrem toho rád spieva a tancuje. Tento malý interaktívny spoločník rozhodne nepokazí žiadnu zábavu!

  Vek: 6+

  labels

  Pôvodne: €38,90
  Ušetríte: €9 (–23 %)

  €29,90
 • SOLÁRNA STAVEBNICA 6V1 multifunkčná robotická stavebnica Doprava zadarmo Kód: 127
  SOLÁRNA STAVEBNICA 6V1 multifunkčná robotická stavebnica
  Skladom

  Bavia ťa stavebnice, ale nie tie jednoduché? Je čas na náročnejšiu výzvu? S našou sadou postavíš až šesť rôznych robotických modelov. Vďaka solárnemu článku, ktorý napája motorček, sa dokážu sami pohybovať a nepotrebujú žiadne batérie. Ty však potrebuješ šikovné ruky. Ak k súčiastkám pridáš PET fľašu, môžeš zložiť bubeníka, lietajúceho vtáka alebo loďku. S pomocou nápojovej plechovky postavíš valec alebo chodiaceho robota, s CD diskami zase solárne vozidlo. Ak ťa jeden model prestane baviť, jednoducho ho rozober a postav si iný.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • 4v1 dinosaurus Doprava zadarmo Kód: 121
  SOLÁRNA STAVEBNICA DINO 4V1 multifunkční dino transformeri z budúcnosti
  Skladom

  Máš konštrukčný talent, bavia ťa stavebnice, ale tie jednoduché už nie sú pre teba? Ak prišiel čas prijať náročnejšiu výzvu, jednu pre teba máme. Vlastne až štyri. Táto súprava umožňuje poskladanie troch robotických dinosaurov a jedného transformera ako zo sci-fi filmu. Vďaka solárnemu článku, ktorý napája motorček, sa dokážu sami pohybovať po zemi i na vode a nepotrebujú k tomu žiadne batérie. Ty však budeš potrebovať šikovné ruky a trpezlivosť, aby si ich zložil. Ak ťa jeden model prestane baviť, jednoducho ho rozober a postav si iný.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • solarbot 14v1 Doprava zadarmo Kód: 124
  SOLÁRNA STAVEBNICA ROBOT 13V1 multifunkční roboti ako z filmu
  Skladom

  Máš konštrukčný talent, bavia ťa stavebnice, ale tie jednoduché už nie sú pre teba? Ak prišiel čas prijať náročnejšiu výzvu, jednu pre teba máme. Vlastne až trinásť. A je to šťastné číslo. Presne toľko verzií robotov ako zo sci-fi filmu umožňuje postaviť táto súprava. Vďaka solárnemu článku, ktorý napája motorček, sa dokážu sami pohybovať po zemi i na vode a nepotrebujú k tomu žiadne batérie. Ty však budeš potrebovať šikovné ruky a trpezlivosť, aby si ich zložil. Ak ťa jeden model prestane baviť, jednoducho ho rozober a postav si iný.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • TOVÁREŇ NA MYDIELKA voňavé a svieže ako morský vánok Doprava zadarmo Kód: 54
  TOVÁREŇ NA MYDIELKA voňavé a svieže ako morský vánok
  Skladom

  Umyť si ruky, keď prídeš domov, je samozrejmosť. Ale umyť sa vlastnoručne vyrobeným mydlo, to je vec! S našou sadou sa naučíš zaujímavosti o tavení, tvarovaní, pridávaní aromatických esencií alebo dekoračných zložiek, farbení a odlievaní mydielok. Všetko je pripravené, tak môžeš začať. Výroba jedného mydla ti zaberie asi 30 minút a v súprave nájdeš materiál na približne 16 kusov. Zvládneš to bez problémov, ale pomoc dospelého je vždy vítaná. Výsledok tohto voňavého experimentu si môžeš vyskúšať na vlastnej koži. Doslova!

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • SCIENCE IN THE KITCHEN Doprava zadarmo Kód: 60
  VEDA KUCHYNI zahryzni sa do zábavných pokusov
  Skladom

  Kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Nájdeš tam rôzne veci, potraviny alebo pomôcky. Nemusia slúžiť len na zahnanie hladu, s niektorými zaženieš napríklad... Mimozemšťana? Fantázii sa medze nekladú. Ak chceš byť ako MacGyver, s touto sadou môžeš robiť rôzne zaujímavé i bláznivé pokusy. Napríklad zostrojiť malú raketu a vystreliť ju do vzduchu, vytvoriť podvodnú sopku, farebnú rastlinku alebo kryštál cukru, či použiť paradajky na výrobu batérie. Vedecký neporiadok v kuchyni nevadí, hlavne, že je zábava!

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • Kresliaci robot Quincy1 Doprava zadarmo Kód: 105
  VZDELÁVACÍ ROBOT QUINCY všestranný učiteľ aj nadaný umelec
  Skladom

  Quincy je zosobnením hesla, že najlepším učením je hra. Ak ťa baví kreslenie, jednoduché počty, chceš sa naučiť abecedu, základy pravopisu, alebo cudzí jazyk, tak tento robot je pre teba priam stvorený. V balení nájdeš bohaté príslušenstvo ako knihy na kreslenie a s matematickými úlohami, karty s písmenkami, číslami a fotografiami alebo fixky. Qiuncy svojim veľkým okom naskenuje QR kód na kartičkách a zábava môže začať. Zakaždým je veľmi trpezlivý a bude ti nielen skvelým učiteľom, ale aj dobrým kamarátom.

  Vek: 4-8

  labels

  Pôvodne: €122,80
  Ušetríte: €27,30 (–22 %)

  €95,50

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom