Motorika

Stimulujte jemnú motoriku vášho dieťaťa, ktorá napomáha a zlepšuje kontrolu a koordináciu prstov, rúk a očí. Tieto hračky nielenže podporujú jemnú motoriku, ale aj rozvíjajú logické myslenie a zabavia deti všetkých vekových kategórií. Stimulujte hravou formou rozvoj manuálnych zručností pomocou našich hračiek. Môžu tiež dopomôcť k tomu, že sa budú deti v budúcnosti vedieť lepšie sústrediť na učenie, myslenie a zábavu!

 

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom

 • BOMBIČKY DO KÚPEĽA šumivé divadlo plné zábavy Doprava zadarmo Kód: 75
  BOMBIČKY DO KÚPEĽA šumivé divadlo plné zábavy
  Skladom

  Veda vie byť niekedy plná zábavy a bombičky do kúpeľa sú presne ten prípad! Zmiešaj kyselinu citrónovú, jedlú sódu, soľ do kúpeľa a kukuričný škrob, pridaj trošku jazmínovej esencie a rastlinného oleja, premiešaj, natlač do formičiek a nechaj odležať. Výsledkom sú bombičky, ktoré fungujú na podobnom princípe ako rozpustné vitamínové tablety. Hoď ich do vody a sleduj, ako búrlivo za pár sekúnd vyšumia. Všetky ingrediencie sú 100% bezpečné a bežne sa v domácnosti používajú. Žiadne škody nenapáchajú, ale zábava je zaručená.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • BUBBLE MAKING SHOW Doprava zadarmo Kód: 63
  Bublinová šou od malých až po obrovské
  Skladom

  Miluješ ich, ale klasický bublifuk je nuda? S našou sadou vytvoríš bubliny rôznych veľkostí, tvarov a dokonca aj farieb. Hranaté? Žiadny problém! Obrovské, do ktorých by sa v pohode zmestila aj tvoja školská taška? Nech sa páči! Súprava obsahuje nástroje, s ktorými vyčaruješ bubliny ako zo skutočnej zábavnej šou. Pripravíš si vlastnú bublinkovú vodu a z nej vyfúkneš napríklad nerozbitnú bublinu alebo draka. Pomocou bublín môžeš aj maľovať úžasné abstraktné akvarely ako ozajstný umelec.

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • DREVENÉ 3D PUZZLE SO ZVUKOM A POHYBMI stegosaurus, triceratops alebo mamut Doprava zadarmo Kód: 117/STE
  DREVENÉ 3D PUZZLE SO ZVUKOM A POHYBMI stegosaurus, triceratops alebo mamut
  Skladom

  Zahraj sa na archeológa, objaviteľa dávno stratenej minulosti, kedy našu planétu obývali tvory obrovských rozmerov. Aj naši hrdinovia z praveku sú dosť veľkí a budú ozdobou každej detskej izby. Navyše, reagujú na zvuk a vedia sa hýbať.

  labels

  Pôvodne: €31,90
  Ušetríte: €7,40 (–23 %)

  €24,50
 • FAREBNÝ SVET KRYŠTÁLOV vyrastú ti rovno pred očami Doprava zadarmo Kód: 51
  FAREBNÝ SVET KRYŠTÁLOV vyrastú ti rovno pred očami
  Skladom

  Chceš vedieť, ako vznikajú kryštály, minerály a drahé kamene? Pozorovanie tohto javu v prírododných podmienkach by trvalo mnoho tisíc rokov, ale s našou vedeckou sadou to potrvá len pár dní. Zmiešaj špeciálne zložky a sleduj, ako tvoj kryštál postupne rastie. Uži si tento jedinečný experiment! Odmenou ti bude nielen rozvoj predstavivosti, trpezlivosti či praktických zručností pri zmysluplnej vzdelávacej aktivite, ale aj sedem rôznych kryštálov. Jeden krajší ako druhý! Dokonalá ozdoba tvojej izby.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • 81JLE2O0weL. AC SL1500 Doprava zadarmo Kód: 66
  KOZMICKÁ RAKETA s doletom až 15 výškových metrov
  Skladom

  Ako nadšenca vesmíru ťa určite poteší, že na rozdiel od skutočnej rakety, táto je schopná opakovaných letov. Dobrodružstvo teda môžeš kedykoľvek zopakovať. Stačí je zložiť, naplniť palivom, osadiť do odpaľovacieho stojanu a pripraviť na štart. Raketový pohon nájdeš aj v kuchyni. Chemická reakcia jedlej sódy a kyseliny citrónovej, ktorú môžeš nahradiť bežným octom, zabezpečí vystrelenie až do výšky 15 metrov. Pri veľkosti približne 40 cm je úctyhodný výkon! Po rýchlom doplnení paliva je okamžite pripravená na ďalšie dobývanie vesmíru.

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €21,50
  Ušetríte: €5 (–23 %)

  €16,50
 • Kufrík na náradie5 Doprava zadarmo Kód: 102
  KUFRÍK S NÁRADÍM pre malých domácich majstrov
  Skladom

  Každý kutil potrebuje svoj kufrík s náradím, a je jedno, či má tri roky alebo štyridsať. Tento kufrík má kolieska a akoby mávnutím čarovného prútika sa zmení na minibus. Obsahuje až 310 rôznych súčiastok a náradia. Ak s remeslom len začínaš, naučíš sa používať nástroje ako vŕtačka alebo skrutkovač. Samozrejme, v detskom prevedení. No ak už máš čo-to za sebou, pusti sa do zostavovania plošných 2D obrázkov alebo priestorových 3D scén. Keďže sada obsahuje aj malé súčiastky, popros niekoho dospelého, aby na tvoje majstrovanie dohliadol.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • LABORATÓRIUM SVETELNÝCH EFEKTOV hravé svetielka pre malých objaviteľov Doprava zadarmo Kód: 57
  LABORATÓRIUM SVETELNÝCH EFEKTOV hravé svetielka pre malých objaviteľov
  Skladom

  Si vedátorský typ a baví ťa fyzika či chémia, aj keď sa ich v škole možno ešte neučíte? Chceš experimentovať, ale rodičia ti to zatiaľ nechcú doma dovoliť? Pre tvoju vedeckú činnosť a ich kľud je sada na pozorovanie až piatich rôznych svetelných javov ako stvorená! Užiješ si zábavu a niečo zaujímavé sa pri tom naučíš, zdokonalíš svoje pozorovacie schopnosti, koncentráciu aj motorické zručnosti. Každý vedec potrebuje asistenta, tak popros niekoho dospelého, aby na tvoje pokusy dohliadol. Svet vedy čaká!

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €22,80
  Ušetríte: €5,30 (–23 %)

  €17,50
 • Vzdelávacia súprava Magnetická veda3 Doprava zadarmo Kód: 99
  MAGNETICKÁ SADA s neobyčajnou vedeckou príťažlivosťou
  Skladom

  Čo sa stane, keď sa stretnú dva rovnako nabité magnetické póly? A čo, keď má jeden z nich nagatívny náboj a druhý je pozitívny? Táto magnetizujúca magnetická sada ti umožní spraviť až dvanásť vedeckých experimentov. Hravou formou ti objasní, ako sa správajú magnetické polia a vysvetlí, kde a akou formou je možné využívať energiu z magnetov. Či budeš pracovať v inžinierstve, technologickom priemysle alebo v zdravotníctve, určite sa s nimi stretneš. Nie sú len čierne kolieska. Táto vedecká sada ťa o magnetoch naučí oveľa viac.

  labels

  Pôvodne: €14
  Ušetríte: €3,10 (–22 %)

  €10,90
 • DIY Solárny slimák6 Doprava zadarmo Kód: 48
  MECHANICKÝ SLIMÁK na solárny pohon
  Skladom

  Môže byť slimák domácim miláčikom? Samozrejme! Ale najprv si ho musíš vlastnoručne postaviť. Telo, domček, aj mechanické časti s ozubenými kolieskami. Aby potom ožil a samostatne sa pohyboval, potrebuje byť na slniečku. Keď nemá dostatok svetla, zastane a oddychuje. Pri skladaní potrénuješ svoje šikovné prsty, počas hry sa naučíš niečo o solárnej energii a jej využívaní. Tak zlož tohto pestrofarebného slimáka a sleduj, ako sa na svetle rozbehne. Prekvapí ťa, že dokáže byť naozaj rýchly.

  Vek: 4+

  labels

  Pôvodne: €14,20
  Ušetríte: €3,30 (–23 %)

  €10,90
 • 3 v 1 Mini dron pre deti3 Doprava zadarmo Kód: 78
  MINI DRON 3V1 všestranný lietajúci talent
  Skladom

  Malý dron, veľká zábava. Kvadrokoptéry sú hitom posledných rokov a toto malé žihadlo patrí medzi najobľúbenejšie. Základom je dron ako ho poznáš, v doplnkovej výbave však má aj krídlo a outor - spodnú časť lodného trupu. Funguje teda v režime klasického dronu, kĺzavého vetroňa alebo vznášadla na vode či na súši. Vďaka tomuto multitalentu je zábava trojnásobná. Počas letu bliká modrým svetlom a ovládanie je veľmi jednoduché. Po pár minútach tréningu ho zvládneš a mini dron dokážeš bez problémov pilotovať.

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €59,70
  Ušetríte: €13,80 (–23 %)

  €45,90
 • Bojový tank s gravitačným senzorom1 Doprava zadarmo Kód: 111
  MULTIFUNKČNÉ BOJOVÉ VOZIDLO s kamerou a ovládaním cez mobilnú aplikáciu
  Skladom

  Zaži tú pravú taktickú bitku! Svoje bojové vozidlo ovládaš cez mobilnú appku, najnovšia vychytávka umožňuje meniť kurz jazdy kreslením na displej. Vozidlo má funkciu vysokorýchlostného otáčania, nočné osvetlenie, kameru na fotenie alebo natáčanie videí a super zvukové efekty pre lepší zážitok z hry. Strieľa zeleným laserovým lúčom a v špeciálnom režime môže proti sebe bojovať až päť hráčov. Tak ukáž, kto je najlepší veliteľ!

  Vek: 12 +
  labels

  Pôvodne: €114,30
  Ušetríte: €26,40 (–23 %)

  €87,90
 • Baby electronic battery operated clown fish swimming drop toy play water bath White whale pet toys Doprava zadarmo Kód: 45/NEM
  PLÁVAJÚCE ROBOTICKÉ RYBIČKY Nemo alebo Dory
  Skladom

  Fascinuje ťa podmorský svet plný farieb, rozmanitosti a foriem života? Nemo sa už konečne našiel a spolu s Dory mieri k tebe domov. Ponor ich a sleduj, ako plávajú, hýbu plutvami a šikovne menia smer i rýchlosť. Ako by naozaj ožili! Na neroznanie od skutočných rybiek. Keď ich vložíš do vody, automaticky sa aktivuje ich pohybový mechanizmus a potom neúnavne šantia pod hladinou. Tieto milé rybičky sú ideálnym darčekom pre malých morských bádateľov! Predávajú sa samostatne, ale najšťastnejšie budú spolu.

  Vek: 3+

  labels

  Pôvodne: €11,30
  Ušetríte: €2,60 (–23 %)

  €8,70
 • SKÁKAJÚCE LOPTIČKY vyrob si jedinečnú vlastnú kolekciu Doprava zadarmo Kód: 69
  SKÁKAJÚCE LOPTIČKY vyrob si jedinečnú vlastnú kolekciu
  Skladom

  Skákajúce loptičky sú skvelý pomocník na trénovanie postrehu a je s nimi zábava. Ale vyrobiť si vlastné, s jedinečným farebným dizajnom, to je iná liga! V magickej súprave nájdeš materiál a formy na odlievanie loptičiek a šesť farebných pigmentov na ich dekorovanie. Vyrobiť si môžeš nielen klasické guľaté, ale aj skákalky zložitejších tvarov. Ich odraz je nepredvítaľný a ťažšie je ich chytiť, no práve to prináša do hry viac zábavy. Navyše, loptičky v tme svetielkujú, lebo prášok na ich zafarbenie obsahuje fluorescenčnú látku.

  Vek:  8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • SOLÁRNA STAVEBNICA 6V1 multifunkčná robotická stavebnica Doprava zadarmo Kód: 127
  SOLÁRNA STAVEBNICA 6V1 multifunkčná robotická stavebnica
  Skladom

  Bavia ťa stavebnice, ale nie tie jednoduché? Je čas na náročnejšiu výzvu? S našou sadou postavíš až šesť rôznych robotických modelov. Vďaka solárnemu článku, ktorý napája motorček, sa dokážu sami pohybovať a nepotrebujú žiadne batérie. Ty však potrebuješ šikovné ruky. Ak k súčiastkám pridáš PET fľašu, môžeš zložiť bubeníka, lietajúceho vtáka alebo loďku. S pomocou nápojovej plechovky postavíš valec alebo chodiaceho robota, s CD diskami zase solárne vozidlo. Ak ťa jeden model prestane baviť, jednoducho ho rozober a postav si iný.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • 4v1 dinosaurus Doprava zadarmo Kód: 121
  SOLÁRNA STAVEBNICA DINO 4V1 multifunkční dino transformeri z budúcnosti
  Skladom

  Máš konštrukčný talent, bavia ťa stavebnice, ale tie jednoduché už nie sú pre teba? Ak prišiel čas prijať náročnejšiu výzvu, jednu pre teba máme. Vlastne až štyri. Táto súprava umožňuje poskladanie troch robotických dinosaurov a jedného transformera ako zo sci-fi filmu. Vďaka solárnemu článku, ktorý napája motorček, sa dokážu sami pohybovať po zemi i na vode a nepotrebujú k tomu žiadne batérie. Ty však budeš potrebovať šikovné ruky a trpezlivosť, aby si ich zložil. Ak ťa jeden model prestane baviť, jednoducho ho rozober a postav si iný.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • solarbot 14v1 Doprava zadarmo Kód: 124
  SOLÁRNA STAVEBNICA ROBOT 13V1 multifunkční roboti ako z filmu
  Skladom

  Máš konštrukčný talent, bavia ťa stavebnice, ale tie jednoduché už nie sú pre teba? Ak prišiel čas prijať náročnejšiu výzvu, jednu pre teba máme. Vlastne až trinásť. A je to šťastné číslo. Presne toľko verzií robotov ako zo sci-fi filmu umožňuje postaviť táto súprava. Vďaka solárnemu článku, ktorý napája motorček, sa dokážu sami pohybovať po zemi i na vode a nepotrebujú k tomu žiadne batérie. Ty však budeš potrebovať šikovné ruky a trpezlivosť, aby si ich zložil. Ak ťa jeden model prestane baviť, jednoducho ho rozober a postav si iný.

  labels

  Pôvodne: €28,50
  Ušetríte: €6,60 (–23 %)

  €21,90
 • TOVÁREŇ NA MYDIELKA voňavé a svieže ako morský vánok Doprava zadarmo Kód: 54
  TOVÁREŇ NA MYDIELKA voňavé a svieže ako morský vánok
  Skladom

  Umyť si ruky, keď prídeš domov, je samozrejmosť. Ale umyť sa vlastnoručne vyrobeným mydlo, to je vec! S našou sadou sa naučíš zaujímavosti o tavení, tvarovaní, pridávaní aromatických esencií alebo dekoračných zložiek, farbení a odlievaní mydielok. Všetko je pripravené, tak môžeš začať. Výroba jedného mydla ti zaberie asi 30 minút a v súprave nájdeš materiál na približne 16 kusov. Zvládneš to bez problémov, ale pomoc dospelého je vždy vítaná. Výsledok tohto voňavého experimentu si môžeš vyskúšať na vlastnej koži. Doslova!

  Vek: 8+

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • SCIENCE IN THE KITCHEN Doprava zadarmo Kód: 60
  VEDA KUCHYNI zahryzni sa do zábavných pokusov
  Skladom

  Kuchyňa je srdcom každej domácnosti. Nájdeš tam rôzne veci, potraviny alebo pomôcky. Nemusia slúžiť len na zahnanie hladu, s niektorými zaženieš napríklad... Mimozemšťana? Fantázii sa medze nekladú. Ak chceš byť ako MacGyver, s touto sadou môžeš robiť rôzne zaujímavé i bláznivé pokusy. Napríklad zostrojiť malú raketu a vystreliť ju do vzduchu, vytvoriť podvodnú sopku, farebnú rastlinku alebo kryštál cukru, či použiť paradajky na výrobu batérie. Vedecký neporiadok v kuchyni nevadí, hlavne, že je zábava!

  Vek: 8 +

  labels

  Pôvodne: €24
  Ušetríte: €5,50 (–22 %)

  €18,50
 • Kresliaci robot Quincy1 Doprava zadarmo Kód: 105
  VZDELÁVACÍ ROBOT QUINCY všestranný učiteľ aj nadaný umelec
  Skladom

  Quincy je zosobnením hesla, že najlepším učením je hra. Ak ťa baví kreslenie, jednoduché počty, chceš sa naučiť abecedu, základy pravopisu, alebo cudzí jazyk, tak tento robot je pre teba priam stvorený. V balení nájdeš bohaté príslušenstvo ako knihy na kreslenie a s matematickými úlohami, karty s písmenkami, číslami a fotografiami alebo fixky. Qiuncy svojim veľkým okom naskenuje QR kód na kartičkách a zábava môže začať. Zakaždým je veľmi trpezlivý a bude ti nielen skvelým učiteľom, ale aj dobrým kamarátom.

  Vek: 4-8

  labels

  Pôvodne: €122,80
  Ušetríte: €27,30 (–22 %)

  €95,50

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom